Stavební pracovníci

Bezpečnostní svítidlo pro stavební pracovníky

Zprávy OSHA (Occupational Safety and Health Administration) uvádějí, že 16,8 % úmrtí na stavbách je způsobeno kombinovaným nebezpečím zasažení předmětem nebo zachycení strojem nebo zařízením. Mnoha z těchto úmrtí bylo možné předejít, pokud by pracovníci byli vybaveni pokročilejšími konstrukčními bezpečnostními světly, která překračovala předpisy pro reflexní oděvy třídy 3 a diktovala (minimální) vzdálenost viditelnosti 390 metrů. To je důvod, proč jsme dnes vytvořili nejuniverzálnější a nejodolnější nositelné bezpečnostní svítidlo na světě a snažíme se vytvořit bezpečnostní produkt, který je navržen tak, aby poskytoval bezkonkurenční víceúčelový výkon za jakýchkoli podmínek a v jakémkoli pracovním prostředí.

Lehké nositelné a namontovatelné osvětlovací zařízení 2v1 můžete pomocí držáku připevnit na přilbu, nebo kamkoliv kde jej potřebujete, ať už na sebe, stavební kužel nebo dopravní značku pomocí vestavěného silného neodymového magnetu. Tato svítidla nabízejí čtyři úrovně předních pracovních světel až do 800 lumenů s výkonem a flexibilitou k osvětlení jakéhokoli vašeho projektu s poměrem stran 360º Illumination™.

Bez ohledu na projekt by tedy vaše osobní bezpečnostní zařízení mělo být spolehlivé jako vaše slovo a silné jako vaše pracovní morálka.

 
  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/1