Odtahové služby

Bezpečnostní svítidlo pracovníků odtahové služby

Bez ohledu na čas, den nebo noc, odtahové vozy a jejich obsluha jsou pro motoristy v nouzi pohledem pro bolavé oči. Bez ohledu na podmínky tito skuteční záchranáři doslova nasazují své životy s vědomím téměř 15milionů nehod ročně. Se statistikami sestavenými Národním úřadem pro bezpečnost silničního provozu je míra zranění a úmrtnosti mezi záchranáři – včetně řidičů odtahových vozů – více než dvojnásobkem celostátního průměru ve všech odvětvích. To je důvod, proč se tým Guardian Angel zaměřuje na změnu tohoto negativního trendu.

Pracovníci odtahových služeb, kteří jsou často přehlíženi jako součást týmu prvního zásahu, potřebují bezpečnostní osvětlení, díky kterému budou snadno viditelní. Posláním Guardian Angel je zajistit, abyste byli viděni v jakémkoli prostředí nebo scéně, ve které se ve dne nebo v noci ocitnete, a osvětlovali to, na čem záleží nejvíce... vás.

Naše GA Elite Series™ jsou lehká nositelná a namontovatelná osobní bezpečnostní zařízení 2v1 s poměrem stran světla 360º Illumination®, které poskytuje více než 8 km viditelnosti, s více barevnými možnostmi osvětlení a odolným vodotěsným a nárazuvzdorným pouzdrem, které vám nabízí naprostou klidnou mysl a zároveň vás během práce udrží v bezpečí.

 
  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/1