Silniční pracovníci

Bezpečnostní svítidlo na silnici

Silniční bezpečnostní svítidlo Guardian Angel převyšuje nároky stanovené předpisy pro reflexní oděvy třídy 3, které nařizují vzdálenost viditelnosti 390 metrů. Na těle nositelné a dobíjecí zařízení Guardian Angel Elite Series™ je dnes nejuniverzálnějším, nejodolnějším silničním bezpečnostním svítidlem na světě. Snažíme se vytvořit LED nouzové osvětlení vozovky, které je navrženo tak, aby poskytovalo bezkonkurenční víceúčelový výkon za jakýchkoli podmínek a v jakémkoli pracovním prostředí. Toto zařízení funguje jako vynikající bezpečnostní svítidlo odtahové služby, zábleskové svítidlo na silnici, nouzová výstražná svítidla na silnici, světelné ohraničení okraje silnice nebo maják na okraji silnice, v závislosti na tom, co vaše práce vyžaduje.

Viditelnost při práci na silnici nebo v její blízkosti může být rozdílem mezi životem a smrtí, zejména při dokončování nočních projektů na silnici. Nehody při snížené viditelnosti se mohou stát i na těch nejviditelnějších pracovištích. Toto nebezpečí exponenciálně narůstá, když se do rovnice přidají civilní řidiči, kteří nemusí dávat pozor.

Toto prakticky nezničitelné a voděodolné nositelné silniční bezpečnostní svítidlo má několik možností montáže, včetně silného vestavěného magnetu, který se snadno přichytí k čemukoli kovovému, což vám umožní bez námahy a bezdrátově osvětlit jakoukoli oblast nebo vytvořit maják, který je viditelný na vzdálenost více než 8 km.

 
  • Řadit dle:
  • 12 položek celkem

Stránka 1/1