Bezpečnostní služby

Bezpečnostní svítidlo/bezpečnostní maják

Moderní svět bezpečnosti je širší než kdykoli předtím, přičemž stále více společností hledá specifické typy bezpečnostních služeb, aby naplnily své potřeby. To je důvod, proč Guardian Angel navrhl své osobní osvětlovací zařízení Guardian Angel Elite Series™ tak, aby bylo nejuniverzálnějším bezpečnostním svítidlem na současném trhu.

Naše Guardian Angel Elite Series™, vyvinuté ve spolupráci s bezpečnostními sbory po celém světě, jsou lehká nositelná a namontovatelná osobní bezpečnostní zařízení 2v1 s poměrem stran světla 360º Illumination®, které poskytuje více než 8 km viditelnosti, s více barevnými možnostmi osvětlení a odolným vodotěsným a nárazuvzdorným pouzdrem, které vám nabízí naprostou klidnou mysl a zároveň vás během práce udrží v bezpečí.

Víme, že je nesmírně důležité zajistit, aby byl ke správné bezpečnostní službě přidělen správný typ bezpečnostního personálu, takže ať už hlídáte maloobchodní prodejny, technická zařízení, školní budovy nebo hlídáte firemní kampus, jsou naše osvědčená víceúčelově použitelná osobní bezpečnostního svítidla v jediném zařízení těmi bezpečnostními prostředky, na které se můžete spolehnout, abyste byli vidět a byli v bezpečí.

 
  • Řadit dle:
  • 13 položek celkem

Stránka 1/1