Hasičský záchranný sbor

Hasičské bezpečnostní světlo/maják

Ve společnosti Guardian Angel věříme, že hasiči a dobrovolní hasiči jsou nezbytní pro bezpečnost a ochranu našich místních komunit, a těmto statečným mužům a ženám vděčíme za to, že jim poskytneme nejlepší dostupné vybavení, aby mohli svou práci vykonávat efektivněji a bezpečněji. S nedávnou zprávou Národní asociace požární ochrany USA o smrtelných úrazech hasičů, která uvádí, že 10 hasičů přišlo o život při výkonu služby, když je na místě zásahu srazilo vozidlo; to jen dále potvrzuje naši misi zajistit, abyste měli ten správný nástroj, aby vás viděli protijedoucí lidé i vaši kolegové hasiči.

Naše zásahová světla GA Elite Series™jsou lehká nositelná a namontovatelná osobní bezpečnostní zařízení 2v1 s poměrem stran světla 360º Illumination®, poskytující více než 8 km viditelnosti, tepelným hodnocením až 150º C a odolným vodotěsným a nárazuvzdorným pouzdrem, které vám nabízí naprostý klid během vaší práce.

Ať už se snažíte zachránit životy, majetek nebo se ocitnete zraněni, zaklíněni, nebo potřebujete zachránit sami sebe, naše osvědčené víceúčelové 360º Magnetic Wearable Lighting™ bezpečnostní svítidlo je jedním ze zařízení, na které se můžete spolehnout, abyste byli bezpečně viditelní. Můžete jej namontovat jako světlo na hasičské přilby nebo použít jako hasičský maják, v obou případech víte, že každé zařízení GA Elite Series™ vám kryje záda.

 
  • Řadit dle:
  • 14 položek celkem

Stránka 1/1