Veřejné služby

Bezpečnostní svítidlo pracovníků veřejných služeb

Víme, že pracovníci v odvětví veřejných služeb jsou vystaveni zvýšenému riziku vážných zranění a úmrtí. Nedávná studie zkoumající 11 organizací zabývajících se elektřinou, plynem a vodou zjistila, že pracovníci ve veřejných službách byli vystaveni nehodám ve 32procentech ve srovnání s 25procenty u všech pracovníků v ostatních průmyslových odvětvích. Studie také ukázala, že za většinu případů této expozice byly zodpovědné nehody s motorovými vozidly (30%) a nehody při zasažení energií nebo zasažení padajícím předmětem (28%). Hlavní příčinou těchto nehod je přehlédnutí kolem jedoucích vozidel nebo přehlédnutí vaší osoby spolupracovníky, kteří řídí stroje.

My ve společnosti Guardian Angel považujeme tyto míry nehod za politováníhodné a chápeme, že identifikace a pochopení rizikových faktorů je prvním krokem k jejich nápravě. To je důvod, proč je náš tým na misi, ruku v ruce s pracovníky ve stavebnictví a komunálních službách po celém světě, aby zajistil, že každý pracovník uvidí, co je před ním, a co je důležitější... bude viděn kolem jedoucími i svými spolupracovníky.

Naše GA Elite Series™ jsou lehká nositelná a namontovatelná osobní bezpečnostní zařízení 2v1 s poměrem stran světla 360º Illumination®, které poskytuje více než 8 km viditelnosti, s více barevnými možnostmi osvětlení a odolným vodotěsným a nárazuvzdorným pouzdrem, které vám nabízí naprostou klidnou mysl a zároveň vás během práce udrží v bezpečí.

 
  • Řadit dle:
  • 11 položek celkem

Stránka 1/1