Asistenční služby motoristům

Svítidlo pro mechaniky

Ať už pracujete pod kapotou nebo pod vozidlem, vidět, na čem pracujete, je prvořadé, abyste svou práci dělali správně. Závěsná a „clip-on“ světla to v těchto situacích nijak nepřeženou, protože stíny vrhané při pohybu jsou větší problém, než byste potřebovali, a někdy dostat tato neohrabaná svítidla do stísněných prostorů prostě nefunguje.

Ve společnosti Guardian Angel jsme si toto vše vzali k srdci, když jsme vyvinuli naše světla Elite Series, lehké nositelné a namontovatelné osvětlovací zařízení 2v1. Každé svítidlo lze namontovat, kamkoliv jej potřebujete, ať už na sebe nebo na jakoukoli kovovou součást vestavěného silného neodymového magnetu. Tato svítidla nabízejí čtyři úrovně předních výkoných a flexibilních pracovních svítidel s 800lumeny, které využijete k osvětlení jakéhokoli projektu.

Víme, že Vaše pověst a živobytí závisí na kvalitě Vaší práce, takže když na tom nejvíce záleží, jako 'žlutí andělé' se můžete spolehnout na všestranná vodotěsná a nárazuvzdorná zařízení Guardian Angel (strážných andělů), která Vám pro Vaši práci nabízejí naprostý klid.

 
  • Řadit dle:
  • 15 položek celkem

Stránka 1/1