Záchranáři / Horská služba

Záchranářské nositelné svítidlo/maják

Záchranné akce jsou ze své podstaty velmi nebezpečným podnikáním. V nouzových situacích musí všichni záchranáři pracovat v harmonii, aby zajistili místo zásahu a bezpečně zajistili zraněné, aniž by způsobili zranění zachraňovaných nebo ostatním záchranářům na místě. Když se soustředíte na vlastní prováděné záchranné práce, provádíte je rychle a můžete někdy zanedbat svou vlastní bezpečnost.

Noční prostředí nebo prostředí se slabým osvětlením může situaci ještě více zkomplikovat. Zvláště, když navíc k tomu sněží, je prudký liják, nebo hustá mlha. Guardian Angel má za úkol zajistit, abyste viděli, co je před vámi, a abyste byli viděni v jakémkoli prostředí – ve dne i v noci. Naše GA Elite Series™ jsou lehká nositelná a namontovatelná osobní bezpečnostní zařízení 2v1 s poměrem stran světla 360º Illumination®, poskytující více než 8 km viditelnosti, s více barevnými možnostmi osvětlení a odolným vodotěsným a nárazuvzdorným pouzdrem, které vám nabízí naprostý klid, když jste v práci.

Ať už provádíte hlídkovou činnost na hřebenech, běžeckých či sjezdových tratích, nebo pátrací akce v horském terénu, necháváte se spouštět helikoptérou, potápíte se do vody, prolézáte troskami nebo v podzemí, abyste zachraňovali životy, nebo se ocitnete zraněni, zaklíněni, nebo sami potřebujete záchranu, naše osvědčené víceúčelové bezpečnostní svítidlo je jedním z vybavení, na které se můžete spolehnout, abyste byli bezpečně viditelní.

 
  • Řadit dle:
  • 16 položek celkem

Stránka 1/1